Zamówienia

Zamówienia na asortyment przyjmujemy telefonicznie, mailowo bądź osobiście w siedzibie firmy. Można je składać 24 godziny na dobę (email), przez cały rok.
Sprzedawca potwierdza przyjęcie zamówienia, wysyłając stosowną wiadomość e-mail na adres podany przez Klienta, podczas rejestracji lub przy składaniu zamówienia.
W przypadku wyczerpania zapasów danego produktu, Klient zostaje o tymniezwłocznie poinformowany. Może zrezygnować z całości zamówienia lub jego części. Może również zaakceptować wydłużony czas realizacji zamówienia (do uzgodnienia i potwierdzenia drogą mailową).
Końcowym etapem zamykającym proces składania zamówienia jest przedstawienie Klientowi przez Sprzedawcę ostatecznych warunków, terminu i kosztów dostawy złożonego zamówienia.
Jeśli Klient dokona akceptacji przedstawionych warunków i kosztów dostawy, a następnie ostatecznie potwierdzi Sprzedawcy zwrotnie drogą e-mail wszystkie poczynione ustalenia dotyczące złożonego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Sprzedawcą a Klientem.
Dowodem sprzedaży towaru jest paragon fiskalny lub faktura VAT.

Termin realizacji

Czas realizacji wynosi średnio, w zależności od rodzaju zamawianego towaru - od 24 h do 14 dni
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wydłużania terminu realizacji.

Wysyłka

Koszty dostawy złożonego zamówienia każdorazowo wymagają potwierdzenia lub indywidualnej wyceny przedstawianych klientowi przez naszych handlowców na wskazany adres e-mail. Jest to wymóg konieczny ze względu na specyfikę oferowanych w naszym sklepie towarów.
Preferowany sposób dostawy klient określa sam.
Sprzedawca wysyła zakupione towary wraz z dowodem zakupu, na adres wskazany przez zamawiającego.